Kampania billboardowa Stowarzyszenia In Vitro Bez Granic od początku powstaje w głowach osób, które z niepłodnością żyją na co dzień. 

Oprócz edukacji i poszerzania świadomości chcemy pokazac, że niepłodność to choroba, która idzie w parze z ogromnym obciążeniem emocjonalnym i to właśnie nam, osobom niepłodnym w 2016 roku odebrano możliwość skutecznego i refundowanego leczenia.
 
Zależy nam na tym, żeby niepłodność przestawić z perspektywy naszej, czyli osób chorych. Wyobraźmy sobie, że nagle ktoś odbiera osobom chorym na cukrzycę refundację leków, osobom chorym na serce możliwość skorzystania z operacji ratujących zdrowie i życie. ciężkie do uwierzenia? Nas to spotkalo.
 
Brak refundacji leczenia potęguje cierpienie i poczucie wykluczenia społecznego a chorzy nie mogą nikogo poprosić o pomoc, bo takowej w naszym państwie nie ma od 2016 roku. Jesteśmy dyskryminowani 
 
Zwracamy się z bardzo gorąco , serdeczną i ogromną prośbą do ludzi życzliwych o wsparcie i pomoc w pozyskaniu środków finansowych na sfinansowanie kampanii billboardowej.
 Wpłacając dowolną kwotę na zbiórkę    https://zrzutka.pl/xjxr83
 Wpłacając dowolną kwotę na indywidualne konto bankowe stowarzyszenia : 
Stowarzyszenie In Vitro Bez Granic 
15 1020 3088 0000 8202 0128 1609 
Bank PKO 
Tytułem " darowizna "
 

 

15 grudnia 2021

Niepłodność - cierpienie, którego nie widać na co dzień.

STOWARZYSZENIE

IN VITRO BEZ GRANIC

Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są własnością In Vitro Bez Granic, są chronione prawem autorskim, które przysługuje stowarzyszeniu. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody jest całkowicie zabronione.

Stowarzyszenie 

IN VITRO BEZ GRANIC 

nr. tel : 725-085-201

e-mail: invitro.bezgranic@gmail.com

NIP: 697-23-80-157

REGON: 387974707

KONTAKT Z NAMI >