Szanowni Państwo

W imieniu Rodziców i Dzieci z In Vitro  zwracamy się do Państwa z apelem o wsparcie Ogólnopolskiego Zjazdu Rodziców i Dzieci z In Vitro .Z roku na rok coraz więcej naszych obywateli cierpi z powodu niepłodności, jako Stowarzyszenie zajmujemy się edukacją a także popularyzacją procedury In Vitro. Ten niezwykły projekt jest skierowany do wszystkich Rodziców i Dzieci a także dla mieszkańców całej Polski, którzy zechcą uczestniczyć w Ogólnopolskim Zjedzcie Rodziców i Dzieci z In Vitro. Również Państwo możecie skorzystać z niepowtarzalnej okazji i włączyć się w tę niecodzienną inicjatywę.

DLACZEGO OPŁACA SIĘ NAS WESPRZEĆ?

W realizację projektu wkładamy własne siły, lecz ze względu na nasze skromne środki finansowe liczymy na Państwa wsparcie, wierząc, że oprócz satysfakcji będzie to również wspaniała promocja i reklama Państwa firmy. Dlatego też zwracamy się do firm i przedsiębiorstw, jak też do osób prywatnych, z uprzejmą prośbą o wsparcie naszego przedsięwzięcia w postaci środków pieniężnych i gadżetów promocyjnych. Planujemy zorganizować imprezę z zabawą i muzyką. Chcielibyśmy, aby w tym dniu wszystkie dzieci  nie tylko bawiły się, ale także mogli nacieszyć się słodyczami, napojami i prezentami, planujemy zorganizować mnóstwo ciekawych atrakcji.

W zamian za sponsoring możemy zaoferować:

Promocję podczas imprezy - miejsce na tablicę Sponsora oraz informację o Sponsorze czytaną w trakcie imprezy;

Informację o Sponsorze zamieszczoną na stronie internetowej projektu www.invitro-bezgranic.pl Informację o Sponsorze zamieszczoną w materiałach drukowanych i/lub publikacjach.

Darowizny mogą Państwo wpłacać na nasze konto bankowe

Stowarzyszenie In Vitro Bez Granic

ul. Bohaterów Westerplatte 15/8

64-100 Leszno

Z dopiskiem - *Darowizna Ogólnopolski Zjazd Rodziców i Dzieci z In Vitro "

Numer konta bankowego :15-1020-3088-0000-8202-0128-1609

lub za pomocą zbiórki publicznej :https://zrzutka.pl/nvjtg7

Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy 

 

 

 

 

04 czerwca 2021

Ogólnopolski Zjazd Rodziców i Dzieci z In Vitro - zapraszamy do wsparcia 

STOWARZYSZENIE

IN VITRO BEZ GRANIC

Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są własnością In Vitro Bez Granic, są chronione prawem autorskim, które przysługuje stowarzyszeniu. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody jest całkowicie zabronione.

Stowarzyszenie 

IN VITRO BEZ GRANIC 

nr. tel : 517-464-278

e-mail: invitro.bezgranic@gmail.com

NIP: 697-23-80-157

REGON: 387974707

KONTAKT Z NAMI >