Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień In Vitro, do dla nas bardzo szczególny dzień, ponieważ dzięki tej metodzie mamy realną szansę na biologiczne rodzicielstwo. 
Dzień kiedy na konsultacji andrologicznej lekarz uświadomił nas, że na naturalne poczęcie nie mamy szans pozostanie nam w pamięci do końca życia ,to wtedy poczułam ulgę, potrzebowałam usłyszeć coś, co pozwoli mi ułożyć sobie w głowie plan działania. Nawet nie chce pomyśleć co by było, gdyby nie Robert Geoffrey Edwards, który stworzył metodę sztucznego zapłodnienia. Metoda In Vitro jest dla mnie wyrocznią, jest moja motywacja i dziękuję za to, że na świecie mamy tak wybitnych specjalistów, którzy przyczyniają się do powstania Nowego Życia. Dziękujemy klinikom leczenia niepłodności za ciężką pracę i pomoc w spełnieniu naszych marzeń o rodzicielstwie. Szczególnie chciałabym podziękować Czeskiej Republice za liberalne podejście do In Vitro i za to, że z otwartymi ramionami pomagacie polskim parom. Ogromnie się cieszymy, że jesteście niezwykle otwarci na współpracę z nami i robicie wszystko, żeby nasi rodacy mieli możliwość tańszego leczenia. Żyje nadzieja, że i kiedyś w naszym kraju doczekamy się normalnego podejścia i będziemy mogli liczyć na pomoc rządu tak jak ma to miejsce w Waszym kraju. 
Dziękujemy wszystkim tym, którzy wspierają nasze działania, za każdą darowiznę, za ogrom miłych słów, które motywują nas do planowania następnych kampanii. 
Dziękujemy Mamom z In Vitro za udział w naszej kampanii "Jestem Mamą dzięki In Vitro ", cieszymy się, że mogliśmy poznać Wasze historie i zmotywować innych do walki o upragnione maleństwo.
Przed Państwem Kampania "Jestem dzięki In Vitro", która wystartuje już o godzinie 11, w której przedstawiamy Wam prawdziwe i wyczekiwane cudy z In Vitro. Każde z tych dzieci jest oczkiem w głowie rodziców, którzy dla nas są bohaterami. Nie każdy zdaje sobie sprawę jak ciężko jest pokonać niepłodność.
W tym wyjątkowym Dniu życzymy Wam i Nam spełnienia marzenia o dziecku, żeby nie zabrakło nam sił i motywacji do walki. Jeśli straciliście już nadzieję to ten dzień jest tym, kiedy wyciągamy swoje rękawice i wzywamy na ring niepłodność, niech każda porażka sprawi, że będziemy silniejsi.
Kochani Rodzice dziękujemy za udział w kampanii i życzymy Wam wiele miłości i wielu wzruszeń ciesząc się rodzicielstwem. Zdjęcia, które otrzymaliśmy od Was są najprawdziwszym dowodem na to, że In Vitro to cud nauki, że daje prawdziwe życie.
 
 
 
 
 
Relację z Kampanii znajdą Państwo w zakładce Projekty

 

 

02 czerwca 2021

Światowy Dzień In Vitro - kampania "Jestem dzięki In Vitro"

STOWARZYSZENIE

IN VITRO BEZ GRANIC

Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są własnością In Vitro Bez Granic, są chronione prawem autorskim, które przysługuje stowarzyszeniu. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody jest całkowicie zabronione.

Stowarzyszenie 

IN VITRO BEZ GRANIC 

nr. tel : 725-085-201

e-mail: invitro.bezgranic@gmail.com

NIP: 697-23-80-157

REGON: 387974707

KONTAKT Z NAMI >